• Home
  • Organisatie
  • De leiding

Silhouette

Shannon Aarnoutse

Tel 06 - 31781422  
e-Mail  shannon@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Bodydance Brouwersdijk

KdO Dordrecht Jan van Asch

Jan van Asch

Tel  078 - 6210965  
e-Mail   jan@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • 50+ Gymnastiek
    Van den Broek-erf

Andere taken:
  • Trajectcoach KNGU cursisten

KdO Dordrecht Paul Bos

Paul Bos

Tel  06 - 29753401   
e-Mail   paul@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Jongens Sandenburg
 

KdO Dordrecht Demy Brochard

Demy Brochard

Tel  06 - 14029874  
e-Mail   demy@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6 jaar en ouder, Van den Broek-erf (do.)
     

KdO Dordrecht Pauline Buizer

Pauline van Empel

Tel     
e-Mail      
       
Tijdelijk niet actief i.v.m. zwangerschapsverlof.
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Van den Broek-erf
  • Turnen meisjes 6 jaar en ouder
    Van den Broek-erf (ma.)
  • Turnen jongens 6 jaar en ouder
    Van den Broek-erf

KdO Dordrecht Mariska Bus

Mariska Bus

Tel    
e-Mail   mariska@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6-9 jaar, Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar, Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 12 jaar en ouder, Brouwersdijk

KdO Dordrecht Angela Heilema

Angela Heilema

Tel  06 - 10692867  
e-Mail   angela@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Instap
Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Jurylid TD1

KdO Dordrecht Hilko Heilema

Hilko Heilema

Tel  06 - 23502950   
e-Mail   hilko@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen recreatie dames & heren 16+
  • Turnselectie
Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Webmaster
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

KdO Dordrecht Yvonne van Pelt

Yvonne van Pelt

Tel  078 - 7503436 (secretariaat)  
e-Mail   yvonne@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle aerobicgroepen
  • Zumba

KdO Dordrecht Debby van Pelt

Debby van Pelt

Tel  06 - 10901319   
e-Mail   debby@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Keuze B (wo.)
Andere taken:
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

KdO Dordrecht Mariska Rijkmans

Mariska Rijkmans

Tel  06 - 12647927  
e-Mail   m.rijkmans@kdodordrecht.nl   
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Sandenburg
  • Turnen Meisjes 6-8 jaar Sandenburg
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar Sandenburg
Andere taken:
  • Ledenadministratie
 

KdO Dordrecht Brenda Schot

Brenda Schot

Tel 06 - 31939388  
e-Mail  brenda@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Streetdance Van den Broek-erf
  • Bodydancegroepen Sandenburg

KdO Dordrecht Natasja van Tilburg

Natasja van Tilburg

Tel  06 - 24813117   
e-Mail   natasja@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie
Andere taken:
  • Bestuurslid

KdO Dordrecht Anne van Verk

Anne van Verk

Tel 06 - 26354152  
e-Mail   anne@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle Rhönradgroepen
     

KdO Dordrecht Michiel van Vonderen

Michiel van Vonderen

Tel  06 - 15453750   
e-Mail   michiel@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle Rhönradgroepen

  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Kamer-88-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Nannings-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-RTC-Bezemer-Montage-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Van-Rees-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Winnie-de-Poeh-footer
  • KdO-Dordrecht-sponsor-Cela-Woonwereld-footer

Volg ons via social media