• Home
  • Organisatie
  • De leiding

Silhouette

Shannon Aarnoutse

e-Mail  shannon@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Dancegroep Brouwersdijk
Andere taken:
  • Bestuurslid

KdO Dordrecht Sade Adekoya

Sade Adekoya

e-Mail  sade@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Sandenburg
  • Turnen Meisjes 6-8 jaar Sandenburg

KdO Dordrecht Jan van Asch

Jan van Asch

e-Mail   jan@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • 50+ Gymnastiek
    Van den Broek-erf

Andere taken:
  • Trajectcoach KNGU cursisten

Silhouette

Quinty Baidjoe

e-Mail  quinty@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Dancegroep Sandenburg

KdO Dordrecht Benita Beekhof

Benita Beekhof

e-Mail   benita@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • 50+ Gymnastiek Sandenburg

Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Jurylid TD1

KdO Dordrecht Paul Bos

Paul Bos

e-Mail   paul@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Jongens Sandenburg
 

KdO Dordrecht Demy Brochard

Demy Brochard

e-Mail   demy@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6 jaar en ouder, Van den Broek-erf (do.)
     

KdO Dordrecht RebeccaBuitenhuis

Rebecca Buitenhuis

e-Mail  rebecca@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Sandenburg
  • Turnen Meisjes 6-8 jaar Sandenburg

KdO Dordrecht Mariska Bus

Mariska Bus

e-Mail   mariska@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6-9 jaar Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 12 jaar en ouder Brouwersdijk

KdO Dordrecht Angela Heilema

Angela Heilema

e-Mail   angela@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Onderbouw
 

KdO Dordrecht Hilko Heilema

Hilko Heilema

e-Mail   hilko@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen recreatie dames & heren 16+
  • Turnselectie Onderbouw
  • Turnselectie Middenbouw
Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Webmaster
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

Silhouette

Britt Kors

e-Mail  britt@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Middenbouw
  • Turnselectie Bovenbouw

Silhouette

Myrthe Martens

e-Mail  myrthe@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Dancegroep Brouwersdijk

Silhouette

Corine Mulders

e-Mail  corine@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar Sandenburg

KdO Dordrecht Yvonne van Pelt

Yvonne van Pelt

e-Mail   yvonne@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Lekker Fit! Willem de Zwijgerlaan

KdO Dordrecht Debby van Pelt

Debby van Pelt

e-Mail   debby@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Bovenbouw (wo.)
Andere taken:
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

KdO Dordrecht Natasja van Tilburg

Natasja van Tilburg

e-Mail   natasja@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Bovenbouw
 

KdO Dordrecht Martine Uijterlinde

Martine Uijterlinde

e-Mail   martine@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Lekker Fit! Ockenburg
Andere taken:
  • Bestuurslid

KdO Dordrecht Michiel van Vonderen

Michiel van Vonderen

e-Mail   michiel@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle Rhönradgroepen

  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Kamer-88-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Nannings-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-RTC-Bezemer-Montage-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Van-Rees-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Winnie-de-Poeh-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsoren-Poelman-Makelaar-footer
  • KdO-Dordrecht-sponsor-Cela-Woonwereld-footer

Volg ons via social media