• Home
  • Organisatie
  • De leiding

KdO Dordrecht Jan van Asch

Jan van Asch

Tel  078 - 6210965  
e-Mail   jan@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • 50+ Gymnastiek
    Van den Broek-erf

Andere taken:
  • Trajectcoach KNGU cursisten

KdO Dordrecht Benita Beekhof

Benita Beekhof

Tel  06 - 12129545   
e-Mail   benita@kdodordrecht.nl   
       

Vertrouwenspersoon

Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Keuze B (vr.)
  • Turnselectie Jongens
Andere taken:
  • Vertrouwenspersoon
  • Jurylid TD1

KdO Dordrecht Paul Bos

Paul Bos

Tel  06 - 29753401   
e-Mail   paul@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Jongens 6-10 jaar
 

KdO Dordrecht Demy Brochard

Demy Brochard

Tel  06 - 14029874  
e-Mail   demy@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6 jaar en ouder, Van den Broek-erf (do.)
     

KdO Dordrecht Pauline Buizer

Pauline Buizer

Tel  06 - 40464391   
e-Mail   pauline@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Van den Broek-erf
  • Turnen jongens en meisjes 6 jaar en ouder
    Van den Broek-erf (ma.)

KdO Dordrecht Mariska Bus

Mariska Bus

Tel  06 - 51837440   
e-Mail   mariska@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Meisjes 6-9 jaar, Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar, Brouwersdijk
  • Turnen Meisjes 12 jaar en ouder, Brouwersdijk

KdO Dordrecht Wendy Smaal

Wendy van Geffen

Tel  06 - 81155659  
e-Mail   wendy@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleuter Speel & dans
  • Alle bodydancegroepen

KdO Dordrecht Angela Heilema

Angela Heilema

Tel  06 - 10692867  
e-Mail   angela@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Instap
Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Jurylid TD1

KdO Dordrecht Hilko Heilema

Hilko Heilema

Tel  06 - 23502950   
e-Mail   hilko@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnen Jongens 10 jaar en ouder
  • Turnen recreatie dames & heren 16+
  • Turnselectie
Andere taken:
  • Bestuurslid
  • Webmaster
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

KdO Dordrecht Yvonne van Pelt

Yvonne van Pelt

Tel  078 - 7503436 (secretariaat)  
e-Mail   yvonne@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle aerobicgroepen
  • Zumba

KdO Dordrecht Debby van Pelt

Debby van Pelt

Tel  06 - 10901319   
e-Mail   debby@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Verplicht B (wo.)
Andere taken:
  • Jurylid TD2
  • Praktijkbegeleider cursisten

KdO Dordrecht Mariska Rijkmans

Mariska Rijkmans

Tel  06 - 23559343  
e-Mail   m.rijkmans@kdodordrecht.nl   
Geeft leiding aan:
  • Peuter/kleutergym Sandenburg
  • Turnen Meisjes 6-8 jaar Sandenburg
  • Turnen Meisjes 9-12 jaar Sandenburg
 

KdO Dordrecht Brenda Schot

Brenda Schot

Tel 06 - 31939388  
e-Mail   brenda@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Streetdance Van den Broek-erf
     

KdO Dordrecht Tiny Schot

Tiny Schot

Tel  078 - 6170907   
e-Mail   tiny@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Recreatie dames & heren

KdO Dordrecht Natasja van Tilburg

Natasja van Tilburg

Tel  06 - 24813117   
e-Mail   natasja@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Turnselectie Verplicht B
Andere taken:
  • Bestuurslid

KdO Dordrecht Anne van Verk

Anne van Verk

Tel 06 - 26354152  
e-Mail   anne@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle Rhönradgroepen
     

KdO Dordrecht Michiel van Vonderen

Michiel van Vonderen

Tel  06 - 15453750   
e-Mail   michiel@kdodordrecht.nl   
       
Geeft leiding aan:
  • Alle Rhönradgroepen

Michiel is begonnen met turnen in 1993 bij DIO en is op zijn 13e overgestapt naar de Rhönrad. Sinds 2003 is hij assistent bij de Rhönrad en heeft zich vanaf 2007 volledig op het lesgeven gericht. Toen de Rhönrad in 2011 bij KdO ging horen werd hij automatisch lid van onze Technische Leiding. Sinds die tijd is hij ook betrokken geweest bij de organisatie van het Kamp en zat hij in de kledingcommissie. Vanaf 2014 is hij samen met Natasja volledig verantwoordelijk voor de Rhönrad.

  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Kamer-88-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Nannings-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-RTC-Bezemer-Montage-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Van-Rees-footer
  • KdO-Dordrecht-Sponsor-Winnie-de-Poeh-footer
  • KdO-Dordrecht-sponsor-Cela-Woonwereld-footer

Volg ons via social media